Ľahký betón pre podlahy a stropy
Pripravuje sa rýchlo a ľahko aj doma
Vhodný na izoláciu podlahy, strechy, bazénu
Pozrite si možnosti použitia a dobré rady
Recyklácia polystyrénu
Bezplatná recyklácia polystyrénu aj u nás

 

Betón, ktorý izoluje

Ekostyren sa používa ako plnivo do betónu, ktoré má výborné izolačné vlastnosti. Oceníte ich pri izolácii podláh, striech, ale aj vonkajších bazénov.

 

použitie

 

 

 

 

 

 

 

 

Betón, ktorý nezaťaží

Ekostyrenbetón, čiže zmes Ekostyrenu a betónu, je ľahší než klasický betón. Vyrovnáte s ním povrchy, ale nezaťažíte ich tak, ako pri použití betónu.

 

použitie

 

 

 

 

 

Betón, ktorý vyrovná

Vyrovnanie podláh alebo starých klenbových stropov je vďaka Ekostyrenu veľmi ľahké. Zmes nezaťažuje konštrukcie a dobre sa s ňou pracuje.

 

použitie

 

 

 

 

 

 

 

Oficiálny slovenský výrobca a dovozca Ekostyrenu

 

Myšlienka recyklácie polystyrénového odpadu a jeho užitočné následné použitie nám napadla už v roku 2002, kedy sme ako firma Strojmast s. r. o. začali s výrobou Ekostyrenu. Okrem výroby zabezpečujeme aj jeho predaj a dovoz.

 

 

Na Slovensku sme jediná firma, ktorá Ekostyren vyrába. Ponúkame riadne certifikovaný výrobok, žiadnu náhradu či napodobeninu. Odberateľským firmám a stavebninám poskytujeme aj dovoz, objednávky vybavujeme rýchlo a spoľahlivo.

 

 

 

 

 

Referencie od našich zákazníkov

 

 

„Ekostyren na naše stavby odoberáme len od pána Hrebíka, firma Strojmast. Tovar vždy dovezie spoľahlivo, rýchlo a v prípade dohody aj na miesto stavby, čím šetrí náš čas.“

 

JURO s. r. o., Topoľčany

 

 

 

„S firmou spolupracujeme už niekoľko rokov. Dodanie rýchle, spoľahlivé, výrobok je kvalitný a certifikovaný, čo je pre nás veľmi dôležité.“

 

HOLBET - Ing. Dušan Holenda, Nové Mesto nad Váhom

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia