Recyklácia polystyrénu

 

Recyklujeme polystyrénový odpad, ktorý vznikol pri zatepľovaní budov, stavebných prácach alebo pri vybalení bielej techniky z obalu. Ekostyren je vyrábaný len z odrezkového polystyrénu, je to teda výrobok, ktorý má aj ekologický rozmer.

 

 

 

Máte doma alebo vo firme zbytočný polystyrén?

 

 

 

 

 

 

 

  • Polystyrén musí byť čistý, nesmie obsahovať časti lepenky, kovové časti, maltu a nesmie byť znečistený lepidlami, purpenou, jedlom.
  • Za recykláciu polystyrénového odpadu neplatíte nič, dovoz si však musíte zabezpečiť sami. V prípade firiem a veľkého, správne nachystaného množstva, vieme po dohode odvoz zabezpečiť.
  • V domácnosti stačí, ak budete čistý zbytočný polystyrén skladovať vo vreci, treba ho však rozlámať na menšie časti (zmestí sa ho tak viac).
  • Firmy si môžu u nás na prevádzke vyzdvihnúť big bag, vrece, do ktorého budú polystyrén zbierať. Tiež ho treba lámať na menšie časti, aby sa ho zmestilo do vreca viac.
  • Polystyrén nám môžu odovzdať aj zberné dvory obcí, miest a dedín. Treba sa s nami vopred dohodnúť na spolupráci pri recyklácii polystyrénu.

 

 

 

Recyklácia - spracovanie polystyrénového odpadu u nás je bezplatné.

Znížite objem svojho odpadu, ktorý bude použitý na ďalší, užitočný výrobok.

 

 

 

Viac informácií na tel. čísle 0905 594 625, prípadne e-maile ekostyren@ekostyren.eu.

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia